Uit de school 3 Bezoek van Sinterklaas Op donderdag hebben alle kinderen, meesters en juffen bezoek gehad van Sinterklaas. Zijn Pieten wilden al het zand bij de speelplaats opruimen. Gelukkig waren er wat kinderen uit de onderbouw die het werk van de Pieten ongedaan maakten! Het schoolorkest heeft voor feestelijke noten en kinderen zongen maar wat graag mee om Sint hartelijk welkom te heten. Het werd ons duidelijk dat we naar een betere geluidsinstallatie zullen moeten uitkijken, want deze is echt versleten. Veel kinderen konden de Sint niet verstaan. Voor het uitpakken van een cadeau is gelukkig geen geluidsinstallatie nodig. Sinterklaas bracht voor de school een mooie grote foto van de openingsact op de openingsdag in september. Het betreft een foto zo groot als een schilderij waar alle kinderen op staan. De kleurrijke foto krijgt een mooie plaats in de hal, tegenover onze Sinterklaas dank je wel voor zo'n mooi cadeau, er is een mooie wens mee in vervulling gegaan! Het bezoek van de Sint heeft vele kinderen heel wat plezier gegeven. Wat zal Sint moe zijn geweest na zo'n dag! En wat te denken van onze kinderen? We hadden beter de verwarming een paar graden lager kunnen zetten, waar kwam al die warmte toch vandaan? Op zo'n dag denk ik ook graag even aan die mensen die onze school weer netjes schoon poetsen. Wat fijn dat ik deze mensen ook heb zien genieten van de Sint en zijn Pieten. Wat fijn dat we een goed team schoonmaaksters hebben. Na zulke dagen i s dat weer extra go ed te weten In groep 1/2 en ook nog wel eens in groep 3 hebben kinderen wel eens een ongelukje, waardoor een verschoning nodig is. Wij zijn dan heel blij dat we over wat broeken, ondergoed en sokken kunnen beschikken waarmee we het kind even kunnen helpen. Heeft u van maat 116/122/128/134 nog wat broeken /ondergoed en sokken rondom maat 30/32 die u weg wilt doen, dan houden we ons aanbevolen. We zullen er dankbaar gebruik van maken, Emelie Vogel, directeur van basisschool De Meent

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 4