Uit de school 3 Kleiwedstriid Tijdens de clubtentoonstelling van Klein- dieren Sportfokkersvereniging (12 tot en met 14 november) wordt er een klei- wedstrijd gehouden voor de schooljeugd van Leunen. De klei is door K.S.V. gratis verstrekt aan onze school. De klei is vrij van chemicaliën en gifstoffen. Voor kinderen die niet op De Meent naar school gaan (speciaal onderwijs bijvoorbeeld) is er ook klei. De klei is op te halen op basisschool De Meent. De opdracht aan de kinderen is een dier te boetseren. De kunstwerken 12 november tussen 18.00 -20.00 uur in Peelweg 37 te Leunen. Spontane hulv van ouders Wij willen hartelijk danken voor de spontane hulp die we kregen bij het maken van lusjes aan onze nieuwe handdoeken en het schoffelen van onze tuin. We zijn er erg blij mee. Drie kinderen en meester Wiel zijn woensdagmiddag uitgenodigd bij "de lancering van de wetenschap ski st". Groep 8 heeft meegedaan met een prijsvraag en zijn met 99 andere scholen de prijswinnaars. De school krijgt volgende week een eigen wetenschapskist bezorgd. Proficiat groep 8 Spaans We zijn ook dit jaar weer gestart met Spaans. We willen op de Meent alle kinderen uitdagen. Voor sommige kinderen betekent dat extra ondersteuning, voor andere kinderen betekent dat extra werk. Maar we denken ook aan andere manieren om kinderen uit te dagen. Zo zijn we nu weer met Spaans gestart. Het is de bedoeling dat we verder zoeken hoe we nog meer kinderen en anders dan tot nu toe het geval was uit kunnen dagen. Hoe en wat weten we nog niet. Een werkgroep zal zich daarmee bezig gaan houden. We willen erg graag daar ouders bij betrekken. We willen dat alle kinderen kunnen meegenieten van de taken van andere kinderen. Bij Spaans hebben we hiervoor een weg gevonden. Emelie Vogel Directeur van Basisschool De Meent

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 4