20 Dorpsraad veulen Op dinsdag 16 november om 20.00 u houdt de Dorpsraad een vergadering in 'de Hoefslag'. De agenda is als volgt: 1Opening 2. Notulen van de vorige vergadering 3Ingekomen stukken 4. Nieuws vanuit het dorpenoverleg 5. Dorpse zaken 6. Rondvraag 7. Sluiting. De Dorpsraadvergaderingen zijn openbaar en u bent zoals altijd van harte welkom. Op donderdag 11 november om 18.00 u worden alle kinderen met hun lampionnetj es op het kerkplein verwacht voor de St. Maarten- tocht. Na de tocht is er achter 'de Hoefslag', bij knappende hout vuren, warme chocolademelk en cake voor de kinderen. Daar zal ook het St. Maartenverhaal verteld worden. Samen zingen we enkele St. Maartenliedjes en ligt er voor alle kinderen een zakje snoep klaar. Donderdag 11 november '04 is een belangrijke dag voor Veulen. Dit niet alleen omdat op die dag de St. Maartentocht gehouden wordt, het Carnavalsseizoen begint en de eerste vervolgcursus 'Venröds laeze en schriëve' van start gaat, maar vooral omdat op die dag ook de commissie bij elkaar komt die beslist of er voor de bouw van onze nieuwe 'Hoefslag' Europese subsidiegelden beschikbaar komen. Is dit niet het geval dan hebben we samen een groot probleem want dan is de financiering niet meer rond. Op deze dag met de vele lichtjes kan een kaarsje extra opsteken dus zeker geen kwaad. Wanneer alles goed gaat en daar rekenen wij op, dan zal op 19 november de aankoop van de bouwgrond notarieel beschreven worden. Meteen daarna, zaterdag 20 november, zal dan al officieel met de bouw begonnen worden. Dit gebeurt door met enige ceremonie de eerste spade in de grond te steken. Meer nieuws hierover kunt u lezen in de volgende 'Ruuper'. November is in Venray de maand van de toekomst. Van 9 t/m 12 november staat 'het Blik op de toekomst' op het plantsoen voor de kerk. Er worden een 6-tal debatavonden georganiseerd over de toekomst van Venray. Zie gemeentelijk bericht in de vorige Ruuper. G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 21