LEUNEN ENIG1NG 4 Dorpsraad Afgelopen zondag vond de onthulling plaats van het monument ter nage dachtenis van de deportatie tijdens de tweede wereldoorlog. In de stijlvolle dienst voorgegaan door Kapelaan v. Dijck is aandacht be steed aan het leed en onmenselijke verdriet van de betrokkenen en hun familie Na de Hoogmis werd door Harde Claessen het monument onthuld in aan wezigheid van zeer veel familie leden van gedeporteerden. Tevens is het monument ingezegend door Kapelaan v. Dijck. Door Melanie Klaassens en Carlijn Stevens werden de namen van de 49 gedeporteerden op genoemd en werd voor elk persoon een roos voor het monument gezet. Het geheel werd muzikaal opgeluisterd door de harmonie. Nadien maakten vele gebruik van de uitnodiging om onder het genot van een kop koffie nog even na te praten in gemeenschapshuis de Brink. We kijken terug op een sfeervolle ochtend en hopen dat het monument een blijvende herinnering zal zijn aan dit menselijke Namens de Dorpsraad Leunen, W Jenniskens voorzitter. JEUGDNIEUWS Herfsttoemooi Op maandag 25 oktober, in de herfstvakantie, organiseren we in samenwerking met de tennisclubs uit de regio het herfsttoemooi voor junioren. Het toernooi wordt gespeeld in Leunen en Oostrum. Waar je wordt ingedeeld is afhankelijk van het aantal aanmeldingen. Er worden alleen dubbel en mix-partijen gespeeld. Je kunt je alleen opgeven of samen met een partner. Inschrijven kan tot en met zondag 10 oktober. De kosten bedragen 1,25 per deelnemer. Doe het inschrijfgeld samen met je aanmelding in een envelop in de brievenbus van het clubhuis.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 5