XJit de school 3 De opening op vrijdag 24 september 2004 werd een prachtig feest! Dat wilden we er ook van maken, maar dat we in onze opzet zo zouden slagen, daarvan konden we alleen dromen. Dat het weer.ook nog meewerkte om de feestvreugde te verhogen is wonderbaarlijk. Ik hoorde vele enthousiaste reacties van kinderen en vrijwilligers ouders over de sprookjesdag. Wat een inzet van iedereen en wat een samenwerking: het resulteerde in een geoliede organisatie tot in detail Kinderen vonden het een fijne feestdag. Onze blije, maar vermoeide kinderen waren in staat tot een topprestatie bij de openingsact. Ik denk dat ik terecht trots ben op het team en onze leerlingen dat we samen deze opening zo tot een fijne act konden maken. Het is een mooie prestatie! Dat deze dag zo heeft kunnen verlopen is ook gelukt door de hulp van allerlei aard. Bijdragen aan de feestelijke aankleding, de poort, de planten, de muziek, de film en de foto's, maar ook rondom de organisatie van het eten, de assistentie op de dag en niet te vergeten al die vrijwilligers die een fijne "workshop" hadden voor onze kinderen en alle werkzaamheden ook achter de schermen, die ik in dit rijtj e niet opgesomd heb. Want er is heel veel geregeld en aan alles werd gedacht! Veel teamleden en ook ondergetekende zijn de vele workshops langsgegaan, die samen de route voor de kinderen vormden. We hebben de kinderen zien genieten en het zag er allemaal even leuk uit. Wij genoten er ook van. Wat fijn dat we van zoveel gastvrijheid gebruik mochten maken. Ik heb gehoord, dat u in Leunen het heel vanzelfsprekend vindt dat een dergelijke organisatie zomaar van de grond komt met zoveel hulp. Ik kan u zeggen dat ik vele scholen ken waar zoiets niet mogelijk is. Ik waardeer daarom des te meer dat in Leunen een feestdag te verwezenlijken is met zoveel hulp Na de officiële opening hébben we nog een drukbezochte receptie gehad. We vinden het heel fijn, dat zoveel mensen ons wilden komen feliciteren. Vervolgens was er ook de reünie, waar vele oud-leerlingen op afzijn gekomen. De school werd ook door velen van hen graag bekeken. Het zal u niet verwonderen, dat er vaak gezegd werd dat er -zoveel veranderd is aan de school

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 4