27 LOTING TEN BEHOEVE VAN DE VERKOOP VAN PARTICULIERE BOUWKAVELS IN VEULEN. Op 27 oktober 2004 wordt via de loting de VOLGORDE bepaald op basis waarvan 5 particuliere bouwkavels, gelegen in het plan Veulen, verkocht gaan worden. De kavels zijn ter grootte van min. ca 305 m2 en max. ca. 660 m2. 3 kavels zijn bedoeld om bebouwd te worden met vrijstaande woningen; 2 kavels zijn bedoeld om gezamenlijk bebouwd te worden met één dubbele woning 2 -onder-1 -kapwoning) De grondprijs voor 2004 bedraagt 194,— per m2, excl 19% B.T.W. De kavels zijn bedoeld voor eigen bebouwing en bewoning; deswege komen alleen particulieren voor verkoop in aanmerking. De koper is verplicht om de te realiseren woning 3 jaren na voltooiing ervan zelf (met eventuele gezinsleden) te bewonen. Per echtpaar c.q. paar van (samenwonende) partners mag zich slechts één persoon inschrijven. Het is niet mogelijk om samen met gewenste toekomstige buren in te schrijven; alleen individuele inschrijving is mogelijk. Inschrijving voor deze loting is mogelijk vanaf 1 oktober 2004 tot en met 22 oktober 2004,13.00 uur bij de Publieksdiensten van de gemeente Venray. Autochtonen van Veulen hebben voorrang bij de loting. Als autochtoon wordt beschouwd: diegene die thans in Veulen woont (het gemeentelijke bevolkingsarchief geldt hier als maatstaf); diegene die elders woont maar die terugkeert naar Veulen, na gedurende maximaal 10 jaar elders gewoond te hebben (de vertrekdatum volgens diegene die in Veulen een functie verkrijgt of deze reeds vervult en derhalve economisch gebonden is (hiertoe dient een arbeidsovereenkomst of een verklaring van de werkgever overlegd te worden). Als inschrijfgeld wordt een bedrag van 53,55 gehanteerd. Dit bedrag wordt noch terugbetaald noch verrekend. Zowel uw volledig ingevuld inschrijfformulier als het inschrijfgeld dient voor 22 oktober 2004, 13.00 uur door ons ontvangen te zijn. Indien beide ontvangen zijn ontvangt u een informatiepakket alsmede een bevestiging van uw inschrijving. Uiteraard kunt u, voordat u zich inschrijft voor de loting, het genoemde informatiepakket bij de afdeling Publieksdiensten inzien. De loting wordt verricht door notaris H.J.M.E.Mathijsen van notariskantoor Mathijsen en Weijs. De afdeling Publieksdiensten is geopend op maandag van 12.00 uur tot 20.00 uur en op dinsdag tot en met vrijdag van 09.00 uur tot 13.00 uur. Deze afdeling is telefonisch bereikbaar onder telefoonnummer (0478) 52 33 33. Burgemeester en wethouders van Venray Drs. J.F.H.A.B. Waals, burgemeester P.M.H. Lucassen, secretaris.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 28