^.ENIGING atholiek vrouwennetwerk ff CARNAVALSVERENIGING LEUNEN JEUGDNIEUWS Herfsttoemooi Op maandag 25 oktober, in de herfstvakantie, organiseren we in samenwerking met de tennisclubs uit de regio het herfsttoemooi voor junioren. Het toernooi wordt gespeeld in Leunen en Oostrum. Waar je wordt ingedeeld is afhankelijk van het aantal aanmeldingen. Er worden alleen dubbel en mix-partijen gespeeld. Je kunt je alleen opgeven of samen met een partner. Inschrijven kan tot en met zondag 10 oktober. De kosten bedragen 1,25 per deelnemer. Doe het inschrijfgeld samen met je aanmelding in een envelop in de brievenbus van het clubhuis. ,,'t KfiïlUke" De carnaval lijkt nog ver weg, maar toch willen we even jullie aandacht vragen voor de liedjesmiddag 2005. Op zondag 9 januari 2005 is de liedjesmiddag van het komende carnavalsseizoen. Wie durft het aan om met een zelf geschreven liedje mee te doen? Laat je hersens eens kraken om de meezinger van de carnaval 2005 te schrijven. Mobiliseer b.v. je vrienden of buurt om gezamenlijk veel lol te hebben met het schrijven van de tekst. Op de liedjesmiddag heb je dan met z'n allen een onvergetelijke middag. Heb je interesse om mee te doen aan de liedjesmiddag, neem dan vooi meer informatie contact op met Frank Keijsers, Weth. Reintjesstraat 33 tel.586461 Afdeling Leunen cJtief Maandag 4-10 voor onze leden weer een kienavond Aanvang om 20.00uur in de de Brink Zoals meebrengen. reeds weten, mag iedereen een introduce

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12