13 EVERYBODY'S CAR WANTS TO MAKE A JUMP! De Olympische Spelen zijn begonnen en tevergeefs wachten we op de olympische variant van de carjump. Het bij de oude Romeinen mateloos populaire strijdwagenspringen werd onder keizer Nero al verboden en heeft zodoende nooit de kans gekregen uit te groeien tot olympische sport. Keizer Nero zag de verering van de strijdwagen-helden als een bedreiging van zijn macht. Balkenende heeft ons nog niet gebeld, maar ook hier neemt de heldenverering absurde vormen aan. Chips-fabrikant Lacy's wil foto-stickers van alle deelnemers aan de carjump in zakken chips gaan verstoppen. Spaar ze alle 26! Compleet met inplakboeken en biografieën. Would-be helden die nog niet staan ingeschreven zullen op eigen kracht nog een jaartje moeten vechten voor erkenning en waardering. Het maximale aantal deelnemers is namelijk bereikt! Ons boordevolle programma laat meer dan 26 helden niet toe. We hebben immers ook nog 10 adoptie-auto's die we via de car-shoot naar de andere wereld helpen. En waf caravannetjes die te oud worden voor de openbare weg! En nog wat car-droppings vanaf 40 meter hoogte! En de mega-sensationele intocht van Trademark! Er lijkt gewoon geen einde te komen aan de sensaties op carjump Veulen. Tegelijkertijd op hetzelfde terrein de Zuid Nederlandse traptractorbehendigheidswedstrijden. En als extra service ook nog eens een zandbak en een schmink-stand. Op de grond van Ome Willem, sla-boer en hoofd van de commissie teeltplanning, zal geen plekje onbenut blijven. Dit alles is te aanschouwen na betaling van slechts 3 euro als je ouder bent dan 12 jaar. Ben je jonger, dan mag je zelfs gewoon zo doorlopen! De kermis zelf blijft natuurlijk vrij toegankelijk. Dit mag niemand missen! www.carjump.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 14