KB O AFD VEULEN 11 Op woensdag 25 Aug. Organiseren we bij voldoende deelnemers een dagtocht naar Luxemburg. Be dag Indeling ziet er als volgt uit Vertrek om half acht, met onder breking voor een korte koffiestop in Banneux, gaan we via een toeristische route naar het eerste reisdoel van vandaag, en dat is de bekende toeristenplaats Vianden. Deze plaats is bijzonder schilderachtig gelegen aan beide oevers van de Our, te midden van een indrukwekkende natuur» Iedereen kan naar eigen inzicht nader met Vianden kennis maken. Ook is er voldoende tijd om hier de lunch te gebruiken. Hierna zetten we onze reis voort er wordt een grote rondrit gemaakt door de mooiste streken en dorpen van Luxemburg. Zo wordt het Mullerthal, vanwege de ruige rotspartijen ook wel Klein Zwitserland genoemd bezocht. Daarnaast worden o.a. de bekende plaatsjes Larichette en Clervaux aangedaan. Tijdens deze rondrit zullen in overleg met de chauffeur enkele stops worden ingelast. De terugreis gaat o.a. via st. Vith Malmedy en Eupen. Kosten 41 - p.p. Inbegrepen buskosten, koffie met vlaai, koffietafel, en diner. Ook niet leden kunnen hier aan deelnemen. Opgave met contante betaling tot 31 Juli bij W. Spreeuwenberg. Bij Zoo park in Overloou hebben we de gelegenheid entree kaartjes te bestellen met 50 korting. De entree prijs Is normaal 11- wij kunnen deze kaartjes bestellen vöor 5- deze zijn onbeperkt geldig zodat iedereen afzonderlijk hier een bezoek aan kan brengen wanneer het hem het beste schikt Opgave hiervoor bij W. Spreeuwenberg tot 24 Juli HOI JONGENS EN MEISJES UIT VEULEN Zoals jullie 2 weken geleden hebben kunnen lezen, kun je, je weer opgeven voor het dansen. Dit kan nog tot en met 23 juli. Dus wees er snel bij. Groetjes Lianne en Yvonne. Tel. Lianne 0478-510705 of 06-15308490 Tel. Yvonne 077-3971616 of 06- 53786236

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12