22 Familiebuffet Veulen 1e Paasdag Op 1e Paasdag zal voor de vijfde keer in successie een buffet voor alle dorpsgenoten gehouden worden.Ook deze keer wordt het georganiseerd door de Dorpsraad in samenwerking met onze dorpskok en kastelein Antonie Thielen.De eerste keer was de eeuwwisseling de aanleiding voor dit culinair gebeuren, Nu begint het onderhand een traditie te worden. Het familiebuffet begint ook dit keer om 12.00 uur en er wordt weer uitgebreid gekookt door Antonie. U kunt kiezen uit: 2 soorten soep, div. broodjes, div. broodsoorten en broodbeleg, u heeft de keuze uit 4 soorten warm vlees, div. aardappelgerechten, een saladebuffet, div. puddingen, vla's, vruchtensauzen en ijs. Bovendien kunt U kiezen uit de volgende alcoholvrije dranken: koffie, thee, chocomel, Fristi, jus d'orange en melk. Voor de kinderen zijn er frietjes met kroketten en appelmoes verkrijgbaar, kortom een rijkelijk gevuld buffet staat voor kiaar. De voorzitter van de Dorpsraad zal een woordje tot de gasten richten en tussen de gangen door kunt u een optreden verwachten van onze nieuwe jeugdige dansgroep onder leiding van Ivonne van Kempen en Lianne Derks. U kunt zich voor dit gezellige, saamhorigheidsgevoelversterkende, maagvullende dorpsgebeuren opgeven door onderstaande strook in te vullen en tegelijk met het verschuldigde bedrag in te leveren of in de brievenbus te doen bij Gerrit Reintjes secretaris Dorpsraad, Voerleberg 26 Er zijn al heel wat opgaven binnen maar u kunt nog zeker aanzitten ais u zich voor maandag 5 april opgeeft. hierlangs afknippen Opgave voor familiebuffet op 1® Paasdag zondag 11 april 2004 Naam/familie Adres Komen met kinderen t/m 3 jaar kinderen van 4 t/m 12 jaar a 7, personen vanaf 13 jaar 14,- Totaal

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 23