7 Uit de school Planten Elk jaar is er een school aan de beurt om tijdens de landelijke boomfeestdag metterdaad mee te werken aan de uitbreiding van het "XfceHt bomenbestand in een bepaalde gemeente. De gemeente Venray heeft voor dit jaar medewerking van onze school gevraagd om 40 bomen te planten langs de Molenhofweg. Voor die tijd worden er in groep 8 allerlei activiteiten ontplooid die te maken hebben met het thema van de boomfeestdag. Zo zal de heer Linders, werkzaam bij de gemeente, een les komen verzorgen over bomen. Ook zullen de kinderen van groep 8 een artikel schrijven rond het thema van dit jaar: Bomen en zintuigen. Zij kiezen zelf welk verhaal het beste is. Dat mag namelijk voorgelezen worden bij omroep Venray. Op woensdag 24 maart ontvangen we niet alleen de wethouder op school, maar ook omroep Venray. Leo Wilmot van deze omroep wil namelijk ook een reportage maken van het gebeuren. Aanmelding nieuwe kleuters Maandag 22 maart a.s. is er gelegenheid om kinderen aan te melden, die in het schooljaar 2004 - 2005 voor het eerst naar de basisschool gaan. Alle ouders die kinderen hebben die in de loop van komend schooljaar 4 jaar worden, hebben daarover bericht gekregen van de gemeente Venray. De inschrijving op onze school heeft plaats op genoemde maandag van 16.00 - 17.00 uur Ouders, die op genoemde tijdstippen echt verhinderd zijn, kunnen telefonisch een nadere afspraak maken. 550125 Wij verzoeken die ouders óf het trouwboekje, óf het paspoort óf een uittreksel van het geboorteregister mee te brengen. Herinnering We moeten nog even herinneren aan de afspraak dat kinderen die met de auto naar school gebracht worden, afgezet worden op de grote parkeerplaats. Het afzetten van de kinderen voor de school levert gevaarlijke situaties op. Graag de medewerking van alle ouders

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 8