Onderhoudswerkzaamheden rotondes Ysselsteyn en Oostrum Van maandag 8 maart 2004 (vanaf 09.00 uur) tot en met vrijdag 12 maart 2004 (17.00 uur) verricht de Provincie Limburg onderhoudswerkzaamheden aan de rotondes in Ysselsteyn en Oostrum in de provinciale weg Eindhoven-Well (N270). De onderhoudswerkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestrating van de binnencirkels door asfalt. Rotonde Ysselsteyn Voor de onderhoudswerkzaamheden aan deze rotonde is het noodzakelijk de zijwegen van de rotonde, de Jan Poelsweg en de Peelweg, af te sluiten. Het doorgaande verkeer op de provinciale weg Eindhoven-Well (N270) wordt met verkeerslichten geregeld. Ter plaatse worden naast inhaalverboden en snelheidsverlagingen, omleidingen ingesteld. Verder wordt in verband met de omleidingsroute een parkeerverbod ingesteld op de parallelweg ter hoogte van de Deurneseweg. Daarnaast wordt de Rouwkuilenweg tijdelijk in twee richtingen begaanbaar. Rotonde Oostrum De aansluiting van de rotonde met de Monseigneur Hanssenstraat wordt tijdens de werkzaamheden afgesloten. Het verkeer op de provinciale weg Eindhoven-Well (N270) en de aansluiting Witte Vennen wordt met verkeerslichten geregeld. Verder geldt er een inhaalverbod en een verlaging van de maximumsnelheid. Voor het lokale verkeer wordt een omieidingsroute ingesteld. Informatie Voor aanvullende vragen over de verkeersmaatregelen kunt u contact opnemen met de Provincie Limburg, de heer E. Dehing van de afdeling Provinciale Wegen, telefoon 043-389 88 22.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 21