3 zijn op de aangegeven dagen daarvoor? Vaker heb ik wel eens moeten verzuchten als ik met jongeren sprak, dat het enigszins terecht was als zij Kerstmis voor een gedeelte een schijnvertoning vonden. Hun terechte opmerking was dan ook; 'Met Kerstmis denkt men wel aan vrede, en de rest van het jaar dan?' Toch hebben we met Kerstmis de mogelijkheid om eens goed stil te staan bij het feit van een diepe vrede, die de liefde is. God die een mens werd, uit liefde voor hen. God die solidair werd met de armen, de vluchtelingen, de verstotene; dit omdat Hij het zelf aan den lijve onderging. Als we dit met de Kerstdagen voor de geest houden, blijven we zelf wakker en attent. Het is dan aan ons om het vanuit Kerstmis handen en voeten te geven naar de overige dagen van het jaar. Kerstmis betekent vooral luisteren naar dit aspect, de rest van het jaar mogen we het uitvoeren! In deze geest wens ik u allen een Zalig Kerstmis. Kapelaan W. van Dij ck P.s. (om over na te denken): Op LI nieuws werd door een interviewer aan een meisje in Venlo gevraagd: Waarom is de gedachte achter Kerstmis? Antwoord van het meisje: 'Is dat niet het Laatste Avondmaal? Reactie van de interviewer: Daarom eten we zoveel met Kerstmis H. Antonius van Padua Veulen Mis intenties opgeven: Middels formulier achter in de kerk of telefonisch: N. van Staveren0478-585134, Bankrekeningnummer: 1281.02.594 Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slangen, Lorbaan 9, 0478-588215 27/28 december 2003 Feest H. Familie Zaterdag 19.30 Uur: H. Mis voor: Harrie Verhoeven. Overl. Fam. van Staveren-van Son Misdienaars Jan, Loes, Amke, Lieke. Lector Martien Classens 31 december Oud en Nieuwiaarsvierins:.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4