Mededelingen: Ziekencommunie met Kerstmis aan huis. Thuisblijvende zieken en ouderen, die niet in de kerk kunnen komen en toch graag met kerstmis de H, Communie ontvangen, gelieve dit zo spoedig mogelijk te laten weten aan ondergetekende, tel. 581575 Óp woensdag 24 december wordt dan de communie rondgebracht op voor u een passend tijdstip. elaan van Diick 2 Misintenties die in de Ruuper en Peel en Maas moeten worden opgenomen, dienen uiterlijk een week voor het verschijnen van de Ruuper op de pastorie te zijn. Aan alle inwoners van Leunen. KERSTCOLLECTE. Deze collecte wordt gehouden tussen 11 en 18 december. Om alle zieken te kunnen bereiken vragen wij aan alle inwoners van Leunen, om zieken in uw omgeving bij de pionierster in uw buurt of wijk bekend te maken. De pioniersters worden verzocht de collecte te verzorgen.Inleveren op 19 december tussen 13.30 en 16.00 uur bij Thea van Meyel. De wer Kledinginzameling Op maandag 15 december hebben wij onze gezamenlijke kledinginzameling. Doe mee en breng a.u.b. zoveel mogelijk kleding en schoenen voor 09.00 uur in plastic zakken op school. De opbrengst komt ten goede aan de school en de peuterspeelzaal van Leunen. Ouderavond groep 8 Donderdag 11 december hebben we onze gezamenlijke ouderavond met het Raayland. Ouders worden geïnformeerd over de schoolkeuze van hun kinderen. Behandel de worden Kinderen van groep 8 hebben samen met Louis een aantal regels opgesteld. Eigenlijk was er maar één belangrijke regel en een paar aanvullende. Vanaf 15 december gaan we gedurende drie weken een thema behandelen. De speelplaats, het omgaan met elkaar en het naar binnen en naar buiten gaan. Aan het begin van iedere week bespreken we een thema en op het eind van de week evalueren we dit. Op 27 januari 2004 bespreken we hoe het thema gelopen is. Wat varen de bevindingen van de kinderen en de teamleden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 3