*if b 14 Wijnaktie Aan alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide Ja., het is inmiddels traditie, ook dit jaar komt de tennisvereniging ook weer bij u aan de deur, met de allerbeste wijnen tegen scherpe prijzen! De vrijwilligers komen in de week van 8 decemberhxj u aan de deur. Dus houd, ten gunste van de tennisvereniging, een plekje vrij in uw wijnrek. - Garden Party, witte wijn uit de Voortuin van Frankrijk', het Loire-gebied. Mooie ronde wijn voor bij een aperitief of bij een visgerecht. - 2001 Bechtheimer Pilgerpfad Kabinett halfzoete wijn afkomstig van Rheinhessen. Een wijn met Pradikat, dus een betere kwaliteit. Deze wijn is lekker te drinken op feestjes of bij een lichtzoet gerecht. - 2003 Novello Toscane, dus uit lltalië. Alternatief voor de Beaujolais Primeur. De wijn is lekker fruitig en vol van smaak. De wijn combineert goed bij niet al te zware gerechten of geniet van deze wijn tijdens lekkere winteravonden. - 1998 Naveran, Spaanse wijn, de druif is gelagerd op eikenhouten vaten. De smaak is vol en krachtig, vleugje vanille van hout tonen en zwarte bessen. Lekker te combineren met bijv. wildgerecht of ander stevig gerecht. Geen wijn kopen maar u wilt de tennisvereniging wei een donatie geven, dit kunt u dan doen door het kopen van een donateurskaart. Wintertoernooi voorde junioren op zaterdag 27 december a.s. in de tennisbal De Schaapskooi te Venray. Alle deelnemers spelen 3 dubbelwedstrijden. Inschrijven: Je kunt je alleen opgeven, maar je mag ook als koppel inschrijven (zowel voor de dubbel als ook voor de mix). Graag het inschrijfformulier samen met 2,50 inschrijfgeld in de brievenbus van het clubhuis deponeren. Uiterlijke inschrijfdatum vrijdag 5 december2003.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 15