tmmÊtmÊtÊmmmmmKmmimimimmmimimmtmmmmÊmimmmimmmÊKtmm 3 Luizencontrole Meteen na de herfstvakantie is er de screening op hoofdluizen geweest. Het screeningsteam was erg tevreden over het resultaat. Afgelopen maandag zijn nog de kinderen gecontroleerd die de vorige week afwezig waren. Personele zaken 1 wr w Na de herfstvakantie is mevrouw Ria Geerets haar werkervaringsplek als administratief medewerkster op de Meent begonnen Zij gaat ons gedurende een halfjaar administratief ondersteunen. De 'nieuwe' school De mechanische afzuiging is in de afgelopen week verder afgewerkt en de fa. Kemo is momenteel bezig met het afwerken van de luifels. Het nieuwe meubilair, waaronder 14 nieuwe kasten, is uitgezocht en besteld. De magazijnstellingen voor de leermiddelenbergingen zijn gedeeltelijk geplaatst en worden ingericht en voorzien van labels. De speelplaats aan de achterzijde van de school ligt er al best mooi bij. Nog een paar zaterdagen hard werken, tegels leggen, de poort plaatsen, de borders voorzien van planten en het kunstgras leggen. Onderwijsinhoudelijk Met werkgroepen en met het gehele team zijn we volop bezig rondom de thema's zelfstandig werken en sociaal-emotionele ontwikkeling. Studiedagen, team- en werkgroepvergaderingen staan in het teken van deze onderwerpen. Mooie momenten Op vrijdag waren er twee oudere mannen, naar ik aanneem gepensioneerd, bezig om tussen de spelende kleuters door de bladeren van de speelplaats bij elkaar te vegen. Zomaar spontaan! Toen er op vrijdag tegen vijven door een vrachtwagen nog een pallet met kopieerpapier voor de deur van de school werd neergezet, was er zo maar een spontane ouder die meehielp met het papier naar binnen dragen. En zo zijn er altijd wel mooie momenten, aangeboden met een warm hart, die jou als mens extra energie bezorgen en tevens een toegevoegde waarde zijn voor de opvoeding van kinderen. Betrokkenheid, samenwerking en het helpen van een ander door ouders of andere inwoners van Leunen is voor kinderen als het voorleven van waarden en normen. Dank je wel lieve mensen 1ffiaeut

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4