Limburg tholfok vrouwennetwerk i Foutje bedankt 23 Zaterdag 18 oktober jl. werd in Zaal 't Veule de Veulense Boomstamzaag wedstrijd gehouden. Hoe deze goed geslaagde avond verlopen is hebt u vorige week in de Ruuper kunnen lezen. Ook hebt u kunnen lezen dat er een tombola werd gehouden waarmee prachtige prij zen waren te winnen beschikbaar gesteld door diverse sponsoren. Een belangrijke sponsor hiervan is Ad Knapen (huur en verkoop carnavalskleding), bij hem kunnen we altijd terecht als we voor een activiteit een hoedje of een broekje nodig hebben. Ad had voor onze tombola ook een mooie prijs beschikbaar gesteld, zo ook Willem Janssen, bekend om z'n slaaj, had een zeer kompleet groentepakket als prijs voor de tombola aangeboden. Door een foutj e van onze kant hadden we deze twee sponsors vorige week in de Ruuper niet vernoemd. Dat zat ons niet lekker, vandaar Ad en Willem alsnog bedankt voor de fijne prijzen voor onze tombola. Het boerenbruiloftcomité. Jeugdclub -jarigen ert Op maandag 10 november as. hebben we een "idols- zelf mee, wat je denkt te hebben voor je act!! Tot dan, de Zij actief Veulen g 20 november gaan we een herfetkrans maken bij Joop Nabuurs opgeven t.m.maandag 10 november bij Toos tei.586686. i zijn 12,50 p.p. We vertrekken om 19.45 uur bij de kerk, de autc worden geregeld. Willen de dames Mila Litjens en Maria Bouweriks de hoefslag poetsen in de week van 10 t.m. 15 november. Niet op maandagavond niet op dinsdagmorgen en middag niet op woensdagmiddag, en niet op vrijdagmorgen. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans tel 583304. Willen jullie plan 1 poetsen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 24