Nieuws van uw Dorpsraad Op zaterdag 8 november zal de St. Maartentocht gehouden worden. Via een gezamenlijk schrijven Gezinsvieringen en de Dorpsraad zijn alle kinderen hiervoor uitgenodigd. Om 18.00 u met een gezinsviering die in het teken van St. Maarten zal staan. De kinderen nemen hun lampionnetjes mee naar de kerk en leggen deze dan, samen met de kapelaan, voor de aanvang van de viering bij het altaar neer. Na de H. Mis krijgen de kinderen hun lichtje weer terug. Rond 19.00 u zal onder aanvoering van St. Maarten te paard de ronde Veulenseweg, Voerleberg, De Vlies gelopen worden. Tijdens de tocht zingen we de uitgereikte St.Maartenliedjes. Na de tocht verzamelen de deelnemers zich op het betegelde terrein achter 'De Hoefslag'. Daar is voor alle kinderen warme chocomel met cake. Vuur- korven zullen weer voor de juiste sfeer zorgen. Na afloop is er voor alle kinderen een snoepzak die medegesponsord wordt door Rabobank VENRAY MEERLO-WANSSUM. Op dinsdag 11 november om 20.30 u houdt de Dorpsraad een vergadering in zaal "t Voute'. Naast de gebruikelijke punten vermeldt de agenda de verkiezing van een ondervoorzitter, dit in verband met het vertrek van Jeu Sonnemans. Daarna zal de stand van zaken bij de uitgifte van de bouwkavels aan de besproken worden.Tevens zal de voortgang 'aankoop bouwgrond nieuw Dorpshuis' aan de orde komen. Deze maand is het zover dat Grad en Spreeuwenberg naar hun nieuwe woning in Venray gaan verhuizen. Omdat zij zich gedurende tientallen jaren niet alleen voor hun bedrijf maar ook 'volvekls' voor de Veulense gemeenschap ingezet hebben, heeft het Kerkbestuur en de Dorpsraad in gezamenlijk overleg besloten om iedereen de gelegenheid te geven hen daarvoor te bedanken. Die gelegen- van dinsdag 11 november in zaai "t Veule'. in grote getale naar de zaal om uw dankbaarheid te tonen. Dit is het mooiste afscheidscadeau wat wij hun kunnen geven. G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 22