Nieuws van uw Dorpsraad 23 De Koninklijke Nederlandse Heide Maatschappij stelt elke twee jaar een geldbedrag beschikbaar om de leefbaarheid in kleine dorpsgemeenschappen te bevorderen. Voor de vijfde keer heeft Veulen hiervoor een project ingediend en voor de vijfde keer heeft Veulen het predikaat 'Kern met Pit' verdiend. Dit keer verdienden we het Predikaat met bijbehorend geldbedrag voor de renovatie en beklinkering van het kerkhofpad. Op dinsdag 4 november om 20.00u wordt er in 'De Hoefslag' een informatieavond gehouden over de bouwmogelijkheden aan de Voerleberg. Zoals we vorige week reeds berichtten, worden daar komend voorjaar bouwkavels uitgegeven. Aan de hand van de door de Dorpsraad gehouden enquête over de woningbehoefte en de wensen die op deze informatie avond naar voren worden gebracht, zal de Dorpsraad een advies over de verkaveling en wijze van uitgifte (particulier, projectmatig, gecombineerdaan de Gemeente uitbrengen. Het is daarom van groot belang dat iedereen met belangstelling voor een bouwkavel, deze informatieavond bezoekt en zijn of haar wensen daar kenbaar maakt. Op zaterdag 8 november na de H. Mis zal de Sint Maartentocht gehouden worden. In overleg met het kerkbestuur is de kerkdienst vervroegd naar 18.00u. Tijdens deze dienst zal de legende van St. Maarten verteld worden. Na de tocht worden de kinderen getrakteerd op warme chocomel. Nader bericht hierover volgende week in "de Ruuper". G. Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. TE KOOP Alleen vrijdags en zaterdags J. HEESEN HORSTERWEG11 LEUNEN Tel. 582854

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 24