zorgen week-in-week-uit voor alle grote en kleine karweitjes die in een parochie gedaan moeten worden. Zonder hen zou de kerk in Limburg geen toekomst hebben. Het is ook niet voor niets dat het Limburgs Bijbeljaar 2003 afgesloten wordt met een grote Dag voor Parochievrijwilligers. Want iedereen die zich op één of andere manier voor de kerk inzet werkt mee aan het verspreiden van de bijbelse boodschap. Zet u zich in als koster, lector, collectant, acoliet, kerkhofbeheerder, koorzanger, bloemschikker, organisator van gezinsvieringen, kerkbestuurslid of lid van de poetsploeg? Of bent u op een andere manier actief als vrijwilliger in de kerk? Dan bent u van harte welkom op de 2e Dag voor Limburgse Parochievrijwilligers. Deze wordt gehouden op zaterdag 8 november in het Trevianumcollege in Sittard. Het programma bevat lezingen, workshops, infomarkt, theatervoorstelling en gebedsviering. Deelname aan de dag is gratis. Voor meer informatie of opgave bel naar J Janssen 586931. Bij voldoende deelname worst het vervoer door het Kerkbestuur geregeld. ff. Antonius van Padua Veulen Misintenties opgeven: Middels formulier achter in de kerk of telefonisch: K van Staveren, 0478-585134, Bankrekeningnummer: 1281.02.594 Contactpersoon parochie: M. Geurts-Slmgen, Lorbaan 9, 0478-588215 5 oktober 27* zondag door het jaar iterdag 19.30 Uur; H. Mis voor; Ant. Drabbels-Dina Klaassen en Jacoba Klaassen Jgt. Fam. Geelen-Boonen. Jgt. Petronella Aerts-Roose Priesterroepingen. Lector GEZINSVIERING. Thema: Wij zijn weer begonnen. Op 4 oktober is de eerste viering1 schooljaar. Voor jullie jongens en nieuwe de juffrouw van je "Jullie komen toch Gezinsvierinaaroet

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 3