6 JEUGBNIEUWS GING Nu iedereen de vakantie er weer op heeft zitten en de clubkampioenschappen enkel en dubbel achter de rug zijn, kunnen we ons gaan opmaken voor de laatste speelronde voor dit seizoen van de onderlinge jeugdcompetitie. Elders in dit blad vind je de poule-indeling en het speelschema. In het kort volgen hieronder nog even de spelregels: Je speelt elke week 1 wedstrijd op maandag of woensdag. Ben je op het ingedeelde tijdstip verhinderd, dan maak je met je tegenstander een afspraak om je wedstrijd in dezelfde week, uiterlijk vrijdags op een ander tijdstip te spelen.De banen zijn gereserveerd voor deze competitie, dus vrij tennissen door andere of senioren, is op dat moment niet toegestaan. Een wedstrijd duurt 45 minuten incl. 5 minuten inspeeltijd. We spelen niet om sets, je moet gewoon alle games doortellen. Na afloop van de wedstrijd noteer je de eindstand op het speelschema in de hal van het clubhuis. Uitgebreide spelregels hangen daar ook op het prikbord. Op maandag 20 oktober organiseren we in samenwerking met de tennisclubs van de omliggende dorpen het tierfsÉtoernooi voor junioren. Het toernooi wordt gespeeld in Leunen en Oostrum. Waar je wordt ingedeeld is afhankelijk van het aantal aanmeldingen. Er worden alleen dubbel en mixpartijen gespeeld. Je kunt je alleen opgèven of samen met een partner. Inschrijven kan tot en met zondag 28 september a.s. en de kosten bedragen 1,25 per persoon. Veel plezier allemaal. Mia Litjens - tel. 588554. BAANBEZETTMG E^IGSMG Af I S In verband met de onderlinge jeugdcompetitie zijn gedurende de periode van 29 september tot en met 15 oktober de banen op maandag en woensdag gereserveerd van 16.00 - 19.00 uur voor de jeugd. De exacte baanbezetting vind je op het speelschema elders in dit blad. Gelieve hiermee rekening te houden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 7