27 Boomstamzaagwedstrijd 2003 Veulen De bomen zijn geveld, de zagen zijn scherp, Zaagteams staan te popelen om zich op te kunnen gevenhet gaat weer gebeuren op zaterdag 18 oktober in Zaal "t Veule de grote Boomstamzaagwedstrijd 2003. Evenals vorig jaar belooft het weer een spannende en gezellige avond te worden met pullen bier, broodjes worst met zuurkool, sfeermuziek en ook zal er weer een tombola gehouden worden waarmee prachtige prijzen zijn binnen te halen. En natuurlijk ZAGEN ZAGEN ZAGEN!!! De Zaagteams zullen met elkaar de strijd aan gaan om in een zo kort mogelijke tijd met levensgrote trekzagen een schijf van de boomstammen af te zagen. Een team bestaat minimaal uit 3 personen 2 zagers en een coach en mag met 2 personen uitgebreid worden die dan fungeren als helpers. Met de juiste afstemming van de elementen kracht, tactiek en uithoudingsvermogen zal iedere Coach trachten om met zijn zagers de snelste tij d neer te zetten, om zo de grote felbegeerde wisselbeker te bemachtigen. Natuurlijk zullen de huidige bezitters van de wisselbeker bij de Dames het zaagteam van Joekskapel Luuster Efkes en bij de Heren: de gebroeders Hans en Lei Vervoort er alles aan doen om de wisselbeker te behouden. Kortom het wordt weer spannend Vereniging, vriendenclub, familie of groep, het maakt niet uit, wil je met een team meedoen met de boomstamzaagwedstrij d geef je dan zo spoedig mogelijk op. Inschrijven kan in het Cafe 't Veule en bij Toon Nuijten hiervoor zijn inschrijfformulieren beschikbaar. Inschrijfgeld is 5 Euro per team te voldoen bij opgave. Er kunnen maximaal 30 teams mee doen. De organisatie is in handen van het Boerenbruiloft Comité. Contact Persoon Boomstamzaagwedstrijd: Toon Nuijten, De Vlies 33, Veulen. Tel: 0478512487 Tot ziens op 18 oktober in Zaal T Veule.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 28