24 Inwoners van Veulen A.s. maandag 29 september zullen de kinderen van Jeugdclub Veulen bij u langskomen voor de jaarlijkse flessenaktie. Wij hopen op uw steun. Alvast bedankt! Leiding Jeugdclub Veulen V.Z.O. FIETSTOCHT 2003 Het mooie fietsweer heeft er voor gezorgd, dat de door de VZO uitgezette fietstocht door de Peel afgelopen zondag 14 september uitstekend verlopen is. Ruim 300 deelnemers genoten van het stille platteland, de mooie bossen, het prachtige natuurgebied van de Peel bij Griendtsveen en Helenaveen, en ook van de demonstraties siersmeden in Helenaveen. De antwoorden op de vragen: 1turfsteker, 2. 32 m. 3. Genoemd naar tuinder van Bommel. 4. het jaar 1853, dominee Swalue, (met excuses voor de fietsers van de korte route!) 5. 21 dozen, 6. eergisteren, gisteren, vandaag, morgen, overmorgen. De prijswinnaars zijn Stijn van SoestC. Kuystermans, P.Michels, P.CIaessens uit Ysselsteyn, Jac van Enckevort uit Merselo, Mart Baltissen uit Venray, T. Steeghs uit Heide en W. van Osch uit Leunen. Zij hebben hun prijs inmiddels ontvangen. Een van de deelnemers aan de fietstocht is een schapenvacht kwijtgeraakt. Mocht iemand deze gevonden hebben, dan kan men contact opnemen via tel. 587020. Het goede doel was dit jaar de Stichting Lyvania. Dinsdagavond nbs Lyvania helaas verhinderd om de cheque van maar liefst E500 persoonlijk in ontvangst te nemen. De organisatie is dankbaar voor alle medewerking en hoopt, dat edereen volgend jaar weer van de partij zal zijn.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 25