K.B.O. afd Veulen 27 Woensdag 1 Oct. dag van de ouderen in de kemphaan. Het programma van deze dag kan men lezen op de bijgevoegde folder in de schakel van vorige week, opgave via aangeveegde folderstrook bij een van de bestuursleden voor 15 Sept. Sportief wandelen Op 18 Sept. Start senioren sport synthese met vijf trainingen sportief wandelen voor senioren. Dit wandelen bied net iets meer dan gewoon wandelen door de professionele begeleiding en de verantwoorde trainingsopbouw. Vanaf 18 S ept vertrekt er elke donderdag om een uur een groep bij de kemphaan in Venray Onder begeleiding van een fysio therapeut. De kosten voor 5 Trainingen is 5- p.p. aanmelden hiervoor kan onder tel. nr. 517317 Dagtocht 50+-beurs te Utrecht. Zoals jullie wellicht hebben gelezen in de Nestor of in een ander blad vindt er van 24-28 september de 50+ beurs plaats in de jaarbeurshallen te Utrecht. Omdat wij van enkele mensen hebben a V gehoord dat zij interesse hadden deze beurs te bezoeken hebben wij contact opgenomen met busonderneming Ghielen. Bij voldoende belangstelling kunnen wij deelnemen bij een busdagtocht van Ghielen. We kunnen dan in Veulen opstappen. Deze mogelijkheid bestaat op donderdag 25 september aanstaande. We vertrekken om 8 uur bij de kerk in Veulen en zullen omstreeks 19,00-19.30 uur weer terug zijn in Veulen. De kosten bedragen 27,00 (inclusief entree). Opgeven tot uiterlijk 17 september bij H. Reintjes, telnr. 0478-582636. Geef je tijdig op, we hebben een bepaald aantal plaatsen gereserveerd. Vol Vol.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 28