VEEST ZOEKT LUCHTGITARISTENII! De organisatie van VEEST is nog op zoek naar mensen die mee willen strijden om de enige echte "Leunse Luchtgitaar Kampioenstroffee", 30,- aan prijzengeld en een heuse gesigneerde luchtgitaar. Dit win je op dit moment alleen al als je je opgeeft want daar ontbreekt het nog een beetje aan. We hebben wel al veel reacties gehad van mensen die het te gek vonden alleen de laatste stap durven ze kennelijk niet te zetten. Het enige watje hoeft te doen is 1,5 minuut bezopen op het podium gaan te staan en dan net doen alsof je gitaar speelt. Wie heeft er nu ooit in 1,5 minuut 30,- verdiend?? Jij kunt de eerste zijn! Dit alles zal door een zeer deskundige jury beoordeeld worden. We hebben zelfs een wereldberoemde gitarist weten te strikken voor de jury. Hij kwam op 1 voorwaarde en dat was dat hij zelf ook mee mocht doen. Wij als organisatie hebben naar enkele tientallen telefoontjes naar Amerika hem toch zo ver kunnen krijgen dat hij zijn optreden als demonstratie doet en vervolgens in de jury plaats zal nemen. Voor verdere onbelangrijke spelregels neem je een kijkje op www.veest.s5.com Daar kun je je tevens opgeven. Kan ook via e-mail naar ienneskens@tiscali.nl Er bestaat ook nog de mogelijkheid om te bellen met onze Frank, nummer 589095. Verdere invulling van de avond: Er zullen op VEEST dit jaar maar liefst 3 echte bands spelen. Als eerste speelt de Achterbendt uit Geysteren. Na een grandioos eerste optreden in de plaatselijke kroeg hadden wij als organisatie als snel door dat we deze "goden van de flauwekul" snel voor VEEST moesten boeken. Zij werken altijd met de 3 B's nl: Bier, Bus en Bitterballen dus dat was zo geregeld. Met nummers als "Naks dur de wasstroat", "Woar ziede geej d'r enne van?" en "Ut vèrke van de kroeg" kan iedereen na een rondje tekst al uit volle borst meezingen. Als tweede band zal "Puch Maxi" hun kunsten gaan vertonen. Zij zouden aanvankelijk als "Special Act" de bühne betreden maar door de vele oefenuren die ze de afgelopen weken gemaakt hebben zijn ze in staat een complete set vol onzin neer te zetten. Met nummers als de "Puch Maxi Solex Song", "Het Bijbelverhaal" en "Fritske d'n Olifant" zullen zij

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 14