Hf 4 om 12.00 uur vakantie We eindigen dit schooljaar op vrijdag 18 juli om 12.00 uur. Dit betekent dat de kii van de groepen 4 t/m 8 gelijk met de kinderen van de groepen 1/2/3 vakantie krijgen. voor onze omgeving Bijna iedere maandagochtend na het weekend, wanneer ik langs die mooie futuristische bushalte bij ons in de buurt kom, zie ik de mooie daarbij behorende glazen pui in diggelen liggen. En trouw iedere week weer wordt het bushokje voorzien van een nieuwe glanzende glazen pui. Iedere week weer zijn er nieuwe grondstoffen nodig van 'onze aarde' om dit te herstellen. Hier wordt naar mijn mening onzorgvuldig omgegaan met onze natuur. Onze prachtige natuur, waarin wij mogen leven en genieten. Onze natuur waar wij samen verantwoordelijk voor zijn. In die gezamenlijke verantwoordelijkheid ligt ook een taak voor ons als school samen met ouders en de gemeenschap van Leunen. Zeker nu we zulke mooie banken onder de boom voor de school hebben staan. Kinderen leren om goed met onze 'gezamenlijke eigendommen' om te gaan. Kinderen leren om niet over de banken heen te lopen, de weg te schoppen of om een weggegooide plastic zak op te rapen en in de afvalbak te deponeren is erg belangrijk voor hun toekomst. Samen kunnen we zo een stukje waarde(n)volle opvoeding realiseren, zodat die mooie glazen pui van het bushokje in de toekomst niet meer vernield wordt. Voorleven is hierbij essentieel. Automatische lesrii densignalering Met de verbouwing hebben we ook een nieuwe en automatische lestijdensignalering gekregen. Als team hebben we daarover voor het nieuwe schooljaar 2003-2004 het volgende afgesproken. De eerste zoemer gaat 's ochtends voortaan om 8.25 uur. Dit is het signaal dat de kinderen naar binnen mogen. Het tweede signaal gaat vervolgens om 8.30 uur. Wij verwachten dan dat de kinderen in de groep op hun plaats zitten en dat het onderwijs kan beginnen, 's Middags gaat de eerste zoemer om 13.10 uur en volgt het tweede signaal om 13.15 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 5