55- Géén luizencontrole na vakantie 4 Na overleg met het screeningsteam is besloten om na de pinkstervakantie géén luizencontrole te houden. De eerstvolgende controle is me teen na de zomervakantie Het speeltoestel met de naam kraaiennest mag tot nader bericht niet gebruikt worden. De leverancier van dit toestel heeft dit ons bericht. Vorige week heeft in Den Haag een ongeval plaatsgevonden met een dergelijk klimtoestel. De exacte oorzaak van het ongeval dient nog te worden vastgesteld, maar duidelijk is wel dat er een verhoogde slijtage heeft plaatsgevonden van de betreffende almniniimi paal, ter plaatse waar het kunststof manchet rond de paal draait. De bouw Deze week is er volop bedrijvigheid in de school en zal de aannemer met volle bezetting aan het werk zijn aan plafonds, het verplaatsen van wanden en het maken van doorbraken binnen de school. Ook de buitenzijde van de nieuwe speelzaal zal dan in de afrondende fase terechtkomen. In de week na de vakantie zal begonnen worden aan de nieuwe entree, de personeelskamer, de keuken en de spreekkamers. Op dat moment zal de hoofdingang worden afgesloten en zullen we achter om de school binnen gaan. Inmiddels heeft ook een commissie van leerkrachten aangevuld met ouders de kleuren uitgezocht voor vloerbedekking en schilderwerk in de school. Overblijven Op 25 juni is er een vergadering m.b.t. het overblijven op school. De vergadering begint om 20.00 uur en vindt plaats in de Meent. Overblijfkrachten en ouders zijn bij deze voor deze vergadering uitgenodigd. DAMESGYMCLUB LEUNEN Dames. Woensdag 18 juni is er geen gymles. Woensdag 25 juni is de laatste les van dit seizoen. We gymen dan van 19.00 tot 20.00 uur, daarna is er koffie thee met Graag opgeven voor gym en/of koffie/thee tot en met 23 juni. Tevens aan- of afmelden voor het nieuwe seizoen. Telefoon nr Truus 580260 m yftcext

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 5