WARME BAKKER GEERT 8- AfVSNE-MAWE SENS Tel. 0478-641296 OVERLOOK 1 S52 e> Q 19 iViVrW tel. 0478-588035 Leunen Bakkerij Bens Leunen 3 Reklame week 22 26 t/m 31 mei 03 Aferfkoffiemvlaat 6935 Krentenbol 0,29 Be fecisw S Het was afgelopen week rustig op de bouw. Onze uitvoerder René is vader geworden. En mede daardoor kwam de uitvoering op een lager pitje te staan. Gelukkig was daarbij het eigen initiatief van de werknemers Twan en Rob van bouwbedrijf Raedts, die morgen om 7.30 uur al bezig waren om de vervaarlijk hangende pannen te verwijderen op het hoofdgebouw aan de speelplaatszijde. De storm van maandagavond had op drie plaatsen pannen van hun plaatsen gerukt. Een hartstikke groot compliment voor deze mensen en hun bouwbedrijf is op zijn plaats. Veiligheid voor kinderen en betrokkenheid bij de school wordt hier daadwerkelijk gestalte gegeven. Fruit on school Na onze publicatie in de Kolom betreffende het fruit vinden we nog steeds hele stukken fruit bij het afval, die door kinderen daar worden gedeponeerd. Hele appels, bananen en mandarijnen zijn daarbij geen uitzondering. Graag willen wij hier ook de aandacht van ouders op vestigen Voortaan hebben we op maandag en dinsdag ondersteuning van Behiye Öztürk. Zij woont sinds augustus vorig jaar in Nederland. Zij komt op school om vrijwilligerswerk te verrichten en de Nederlandse taal machtig te worden. In haar eigen land heeft ze bedrijfskunde gestudeerd. Waarin Leunen sterk is Door de verbouwing hebben de kleuters op dit moment geen speelzaal Verheugend was dan ook voor ons het prachtige aanbod, van de Gemeenschapshuis Leunen, dat wij gedurende de verbouwing gebruik mogen maken van de Brink wanneer dat nodig is. Een groot compliment voor de Stichting Gemeenschapshuis Leunen, die daarmee onderstreept te willen samenwerken aan de toekomst van de gemeenschap Leunen. Een wijze Japans gezegde dat daarbij past zegt: "Nienrnnd is sterker dan. wij samen".

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4