11 1 11 Zondagochtendconcert Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide Zondag 13 april verzorgt Harmonie St. Catharina het zondagochtendconcert in de schouwburg van Venray. Het concert begint om 11.00 uur in de theaterzaal van de schouwburg. De toegang is gratis. Tijdens dit concert treden de drumband en de harmonie afzonderlijk op om daarna af te sluiten met een gezamenlijke mars De drumband staat onder leiding van Wil van Hörck en speelt in de Ereafdeling A-B Tijdens het zondagochtendconcert spelen zij een 6-tal stukken waaronder werken alleen voor trom maar ook werken waar een groter instrumentarium en melodische slagwerkinstrumenten gebruikt worden zoals "Hurricane" van J. Stoffels en "Down the street" van H. van Boven. Dat stukken voor drumbands ook geschreven worden met een ernstige achtergrond bewijst "In memoriam Anne Frank" van G. Prince waarbij de componist is uitgegaan van het dagboek van Anne Frank. De harmonie, onder leiding van Geert Jacobs speelt in de afdeling Uitmuntendheid. Zij brengen een aantal zeer verschillende werken variërend van klassiek tot modern. De "Granada ouverture" met veel Spaans temperament zal associaties oproepen met de song "Granada". Vivaldi's winter daartegenover is een klassiek stuk, speciaal gearrangeerd voor harmonieorkest. "Tanz der Vampire", gebaseerd op het verhaal van Dracula heeft als zeer herkenbaar gedeelte "A total eclipse of the heart" van Bonnie Tyler terwijl een medley van Robby Williams songs, met een verrassende swing, velen bekend in de oren zal klinken. Ter afsluiting van het concert zullen harmonie en drumband samen op het podium staan voor de mars Semper Viator. Het concert begint om 11.00 uur en zal, inclusief een kleine pauze, duren tot ca. 13.00 uur. Bestuur en leden van harmonie en drumband nodigen u van harte uit om deze muzikale happening bij te wonen. Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 12