25 Nieuws van uw Dorpsraad. Op donderdag 20 maart werd de algemene j aarvergadering van de Veulense Dorpsraad gehouden. Hieronder een samenvatting van enkele besproken onderwerpen die ook voor u van belang kunnen zijn. Tijdens de avondwake en begrafenis van Jan Litjens stonden ér achter in de kerk en in 'de Hoefslag' bussen. Hierin kon een gift gedeponeerd worden voor de restauratie van het dak van de kerk en voor de realisatie van een nieuw verenigingsgebouw. Er kwamen in totaal voor 1580,— aan giften binnen. Het kerkbestuur zowel als de verenigingsraad ontvingen ieder 790,-. Wij zijn de fam.Litjens zeer erkentelijk voor het op deze wijze uitdragen van Jan's gedachtegoed. De Dorpsraad houdt momenteel een onderzoek naar de woning behoefte in Veulen. Vul de formulieren in als u het nog niet gedaan heeft. Ook de toekomstige woonbehoefte van nog thuiswonende opgroeiende kinderen wil de dorpsraad graag in beeld brengen. Met deze gegevens kan zij bij de gemeente de huidige en toekomstige woningbehoefte van de Veulense mensen aantonen. De formulieren worden in het komende weekend door dorpsraadleden huis aan huis opgehaald. Er werd nogmaals verzocht dat de ouders erop toezien dat hun kinderen niet in de papier container gaan spelen. Een ongeluk is zo gebeurd en wie is er dan aansprakelijk? Op een informatieavond over bestuursaansprakelijkheid werd duidelijk dat inschrijving in het handelsregister van de Kamer van Koophandel, de aansprakelijkheid van bestuurders van vereni gingen enigszins beperkt. Verenigingen die hiervoor graag nadere informatie wensen, kunnen contact opnemen met Maria Philipsen- Reintjes tel. 588792. Op dinsdag 23 september zal het college van B&W het Veulen bezoeken. De verenigingsraad en de dorpsraad zijn al jaren op zoek naar een geschikte locatie voor de realisatie van een nieuw verenigingsgebouw. Een ultieme poging om de bouwplaats tegenover de school te krijgen, zal een raadsvoorstel zijn dat via Theo Mulders door 'Samenwerking Venray' ingediend zal worden. Dit zal gebeuren tijdens de raadsvergadering van april. Op voorstel

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 26