15 Zin in Zingen? Onder deze titel wordt in Venray al acht jaar lang, ieder kwartaal een gezellige zangavond gehouden. Eerst in 'Den Engel', later toen deze gesloten werd in 'De witte Hoeve' Onder leiding van Wim Smits, bekend als oud-Prins en oud-Vorst van de Piëlhazen en als zanger bij het hofkoor werden allerhande goed in het gehoor liggende liederen gezongen. Piet Huijs uit Kronenberg begeleidde de zang met zijn accordeon. Op de laatste zangavond van verleden jaar heeft Wim te kennen gegeven er mee te willen stoppen. Een groepje actieve zanglustigen uit Leunen en Veulen hebben de organisatie van de zangavonden van Wim en zijn club overgenomen. Nieuwe gezichten, nieuwe ideeën. Zij hebben als zanglocatie 'Den Hoender' gekozen. Dit gebouw ligt schuin tegenover 'Het Schuttersveld' op St.Ursulastraat 2. Op zondag 9 maart om 20.00 uur zal daar o.l.v. Gerrit Reintjes uit Veulen weer een zangavond gehouden worden. Toon Leijssen uit Leunen zal samen met Piet Huij s een accordeonduo vormen. Bent u nog nooit naar zo'n zangavond geweest en zou u dat wel eens mee willen maken, kom dan zondag a. s. naar 'Den Hoeder'Liederen bundels zijn te koop of te leen in de zaal. De zaal is al vanaf 19.00 uur open. Entree gratis. Tegen de trouwe bezoekers uit Leunen en Veulen zeggen we; 'Tot zondag'! Schoonheidsspecialiste Monique Vollenberg en wenkbrauwen verven en verzorgingsproducten - Lichaam-en gezi - B enen, bikinilij n, - Cosmetische han< Tevens ook uw adre ksels, bovenlip en en voetverzorging voor sportmassage Vicarieweg

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 16