In de schaarse vrije tijd was Truus lid van de LVB. Er was eigenlijk weinig tijd voor maatschappelijke functies. De sociale functie die zij gedurende maar liefst 27 jaar vervulde, vergoedde dit ruimschoots. Er was een fijne samenwerking met de school en vele verenigingen. Werd er een actie of een activiteit georganiseerd, dan konden ze altijd bij hen aankloppen. Heel uniek was het winkelboekje, waar de boodschappen nog opgeschreven konden worden. Na 27 jaar met zeer veel plezier de winkel te hebben gerund, kwam het moment van stoppen. Truus ging niet stil zitten. Zij werd vrijwilligster bij de Zonnebloem afdeling Leunen- Veulen-Heide en gaat ook dit jaar weer mee als vrijwilligster met de gasten op vakantie. Sinds enkele jaren kookt ze met veel plezier als vrijwilligster bij de dagopvang voor ouderen St. Joris te Venray. De bond van ouderen zocht een nieuw bestuurslid penningmeester en dat doet Truus nu a enkele jaartjes. Daarnaast wordt veel van haar tijd ingevuld door op te passen op de 3 kleinkinderen. Als hobby's heeft zij het verzamelen van gedichten, wandelen, zwemmen, fietsen en koken. Vorig jaar kochten ze een woning in Venray, Oostsingel 32g, omdat er in het Veulen geen geschikte woning te koop was. Ze vertrokken met pijn in het hart uit hun dorpje. Inmiddels zijn ze daar goed gewend, maar willen en zullen 't Veulen nooit vergeten! De uitreiking van het "'t Gaolde Paerd" vindt plaats op dinsdag 4 maart om 20.44 uur in de Perdsstal te Veulen, wederom op het adres Veulenseweg 49 te Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 25