DAMESZAALFINALES 2003 EINDHOVEN 16 Op zaterdag 8 maart a.s. worden in het Indoorsportcentrum te Eindhoven wederom de zaalfinales dameskorfbal De aanvangstijden zijn als 18.00 uur finale Junioren 20. De uur finale Maria N abben, betalen bij opgave in de voorverkoop zijn: Jeugd t/m 15 jaar: 4,00 Volwassenen: 6,25. Wil je mee naar deze finales geef je dan voor te Leunen, tel.nr S.v.p. emisa-coHecte weekend van 1 en 2 februari 2003 Het is weer Memisa-weekend en in het hele land worden in katholieke kerken collectes gehouden. Memisa hoopt ook dit jaar weer op uw steun te kunnen rekenen. Deze keer vragen wij om uw bijdrage voor de gezondheidszorg in Kazachstan en met name voor de zorg aan terminale kankerpatiënten in het noorden van het land Wij vragen graag uw st«un voor dit belangrijke werk. Hebben de mensen in ontwikkelingslanden niet evenveel recht op een goede gezondheid als wij? Ja, vindt Memisa, daarom werken we al ruim 77 jaar aan een structurele verbe tering van de gezondheidszorg in meer dan 40 landen. Want met gezondheid begint het, als je een land wilt opbouwen. Dankzij onze iange, veelbewogen geschiedenis beschikken we over een zeer uitgebreid en betrouwbaar netwerk van lokale partners. Daardoor zijn we in staat vrijwel overal ter wereld snel en slagvaardig noodhulp te bieden. Ons motto is 'Gezondheid samen delen'. Door kennis en middelen uit het westen beschik baar te stellen aan de lokale bevolking, kunnen zij zelf hun situatie verbeteren. We zen den deskundigen uit -veelal artsen- en organiseren bijeenkomsten om kennis over te dragen. helpt ongeacht geloof, overtuiging, afkomst of geslacht respect voor de eigen cultuur en geneeskundige tradities

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 16