,'A/As Opbrengst kerstmarkt en kledinginzameling 3 De Kerstmarkt heeft een bedrag opgebracht van 809,85. De kledinginzameling had als resultaat een gewicht van 770 kg, welke uiteindelijk zal resulteren in een bedrag van ongeveer 200,-. Onze volgende kleding inzameling is in de week van 17 t/m 21 maart 2003. Het geld van de kledinginzameling delen we met de peuterspeelzaal. Deze bedragen aangevuld met die van de cartridge-inzamelingen zullen we straks gaan gebruiken, wanneer de school verbouwd is voor de aankleding van het gebouw. Ouders en school Steeds opnieuw weer zijn ouders actief bezig om ons te helpen. Zo was de Meent met Kerstmis prachtig versierd en aangekleed door ouders (raamtekeningen, versieringen en kerststukjes).'Maar ook het hele jaar door zijn ouders volop actief, zoals bij het lezen, computeren, de kerstmarkt, screening luizen en andere activiteiten. En dan die soms verrassende en spontane hulp van ouders. Plotseling was onze keuken opnieuw ingericht, waardoor er weer ruimte in de diverse kasten ontstond. Het is voor ons als team fijn werken met zulke steun en hulp van ouders. Nieuwe leerlingen op school Timo Claessens, Angie Hegger, Maura Jansen, Kelly van Kempen, Bram Litjens, Siem Vullings en Daan van Well zijn deze week op school gekomen. Rick Weijs komt volgende week. Wij wensen hen een heel plezierige tijd op de Meent toe mm Safes Screening luizen Maandag zijn de kinderen, zoals na iedere vakantie gebruikelijk is, op luizen. Bij enkele kinderen zijn neten aangetroffen. De kinderen die ziek waren worden aanstaande maandag gescreend. V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4