12 Vastenavond 2003. Over 7 weken is 't alweer vastenavond, dat valt dit jaar laat in de tijd, n.l. in 't weekend van 2 maart. Op 2 maart zal er ook dit jaar een vastenavondoptocht door Leunen trekken. 't Wordt dus stilaan tijd om plannen te maken en uit te voeren voor diegenen die actief mee willen doen. Als er mensen van 't Veulen mee willen doen, ook zij zijn welkom. De maximum maten van de wagens mogen zijn: 15 m. lang inclusief trekker, 3.50 m breed en maximaal 6.00 m hoog. Denk aan de veiligheid van de personen die op de wagen moeten zijn. De onderwerpen mogen kritisch zijn, satirisch, komisch, grappig of ernstig maar niet beledigend. Veel plezier toegewenst bij de uitwerking van uw plannen. We hopen dat er ook dit jaar heel wat Knollekes en Knollinnekes meedoen om er een mooie en gevarieerde optocht van te maken. Voor deelname aan de optocht zowel in Leunen als in Venray kunt u zich opgeven bij J. van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 581693. Hedde gillie dat ok gezien, Afgeloape moand is dur in Leune wer veul gedoan, D'n kertsmert op de leggere schol, De Sfeeroavund bej de voetbalclub Het kerstconcert in de kerk, Gala en glitterbal, en top 100 bej Leo, Puppies ien den Brink, Liedejesmiddag, goudenknol, en boerebruudspaar dur 't Knolleke. Allemol van die machtig moie dinge die Luene bruisend halde, En gelukkig hebbe wej in Luene nog en hoep meense die dit allemol geheel op vrijwillige basis vur os allemol wille doen, des te mojer dat Opa Kwastje de gouwe knol kreeg. Leune Promotieteam

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 13