Woensdag 1 januari TOEPEN voor GEHAKT en BRAADWORST. Aanvang 12.00 uur in cafe - zaal 't Veule. Tot dan het W.B.C. A.P.K. - Veulen 2x11 jaar. Wanneer u op zaterdag 28 december na 20.00 uur een verhoogde politieactiviteit in Veulen waarneemt, hoeft u daarvan niet te schrikken. Wat is er dan aan de hand zult u zich afvragen. Welop die avond viert de 'Aid Prinse Kömpenejvan 'Het Dartele Veulen' zijn 22- jarig bestaansfeest in zaal 't Veule. Op de uitnodiging voor dit gebeuren staat dat van de Oud-Prinsen verwacht wordt dat ze hun l;uizen openen en op die avond de aan hun verleende onderscheidingen dragen. Monenteel verkeert de 48e Prins van 'Het Dartele Veulen' in de nadagen van zijn Prinsschap. U kunt zich wel voorstellen dat de berg eremetaal door al die Prinsen in de loop der jaren bijeen vergaard, van onschatbare waarde is geworden, dus ook onverzekerbaar. Zoiets trekt altijd de aandacht van louche figuren. Vandaar die verhoogde waakzaamheid van de politie. Mocht u op die zaterdagavond iets verdachts zien (personen, voertuigen of iets anders), wilt u dan direct de Politie bellen tel.0900-8844. U weet, voorkomen is beter dan overvallen worden! Vanaf 20.00 uur worden de genodigden verwacht. Rond 20.30 uur begint het programma. Ook op deze avond luistert de jeugdharmonie van Leunen Veulen - Heide de kerkdienst van 19.30 uur op. Genodigden die eerst de kerkdienst en daarna direct naar de zaal gaan, hoeven van het programma niets te missen. Bovendien hebben ze dan kunnen horen en zien dat onze Harmonie een hoopvolle toekomst tegemoet gaat. Bestuur A.P.K. - Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 25