14 Zelfs nü nog schildert hij volop mee aan de prinsenwagens. Hij is altijd bezig en kan niet stilzitten, televisie kijken is aan hem niet besteedt. Het is dus niet verwonderlijk dat hij benoemd werd als erevoorzitter toen hij na dertien jaar aangaf te stoppen. Toen in 1992 het gemeenschapshuis volledig op zijn gat zat, heeft een groep mensen, die vond dat er toch wat moest gebeuren, een nieuw bestuur gevormd. De taken werden verdeeld en het gemeenschapshuis 'nieuwe stijP, op basis van vrijwilligers, was een feit. Lambert werd de eerste beheerder op vrijwillige basis, hij deed alles, waaronder ook het onderhoud aan het gebouw. Het heeft veel energie gekost, maar met behulp van alle vrijwilligers is het een groot succes geworden. Iedere dag voor hij naar zijn werk gaat, maar ook als hij van zijn werk terugkomt, gaat Lambert 'even' naar het gemeenschapshuis en kijkt hij of alles in orde is. Een kroon op zijn werk is denk ik wel dat hij in 1996 door de verenigingen gekozen is als 'vrijwilliger van het jaar'. Verder heeft Lambert het huidige logo van CV "'t Knölleke" ontworpen en is hij betrokken geweest bij de organisatie van de Brassica party ter gelegenheid van ons 44-jarig bestaan. Op dit moment is hij nog afgevaardigde van de Optochtcommissie Venray en zit hij in de Commissie Uitkomen Prins. Ook heeft hij, samen met Gerrit Verkoeijen oud secretaris, de huidige drukbezochte liedj esmiddag opgezet. Het gezegde 'Goede wijn behoeft geen krans' is zeker op hem van toepassing. Het siert Lambert dat hij altijd zo bescheiden is. De Gouden Knol wordt zondag 5 januari a.s. om 14.00 uur aan Lambert uitgereikt. Dit gebeurt in gemeenschapshuis "De Brink". Tevens is er dan gelegenheid hem te feliciteren met deze onderscheiding.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 15