Limburg katholiek vrouwennetwerk -v Nieuws van uw Dorpsraad 20 *Op dinsdag 10 december om 20.00 uur vergadert de dorpsraad in 'de hoefslag'Een van de agendapunten is het voorstel tot het laten vervallen van artikel 4 lid 8 van de statuten der Stichting. De tekst van artikel 4 lid 8 luidt: Met het lidmaatschap van de dorpsraad is onverenigbaar de functie van gemeenteraadslid van de gemeente Venray. DE volledige agenda wordt volgende week bekendgemaakt. *Op 11 november werd onder zeer goede weersomstandigheden een St.Maartenstocht gehouden. Behalve St.Maarten te paard, deden hieraan vrijwel alle Veulense kinderen mee. De lampions, de liedjes, het St.Maartensverhaal en de traktatie zorgden voor een sfeervolle pmlijsting van het gebeuren. Vanaf komende week wordt het wegdek van 'De Vlies' onderhanden genomen. Deze weg heeft diverse verzakkingen waardoor na een regenbui plassen water blijven staan. *De ping-pong tafel die we onlangs van de gemeente gekregen hebben zal, i.v.m. het vergevorderde seizoen, pas na de winter geplaatst worden. *De inmiddels traditionele Dorpsbrunch zal ook komend jaar weer gehouden worden en wel op zondag 5 januari. Voor 14,— kunt u dan weer smullen van al het lekkers dat Antonie dan speciaal voor die gelegenheid klaargemaakt heeft. Nadere informatie hierover volgt nog. Als je het nog niet gedaan hebt. Stuur dan alsnog het aanvraagformulier voor de zgn. vervoerspas in. Vanaf 1 januari 2003 geeft deze pas het recht om met de Deeltaxi Noord-Limburg vervoerd te worden. Je kunt nooit weten wanneer je het nodig hebt en bovendien is de vervoerspas gratis. G.Reintjes secretaris Dorpsraad Veulen. ZIJ ACTIEF AFD VEULEN. TIEF Donderdag 12 december hebben we kerstavond. We gaan een kerstdecoratie maken, o.l.v. Mary Franken. De kosten zijn ongeveer 10,- p.p. voor het materiaal. Wel graag even opgeven voor zondag 1 dec. bij Toos tel. 586686

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 21