i www.Leunen.nl\svLeunen Afgelastingennummer Sfeeravond. Op donderdag 19 december zal er weer onze jaarlijkse sfeeravond gehouden worden. Deze avond begint zoals gebruikelijk met een training o.l.v. onze selectietrainer. Aanvang training is 19:30 uur. Deze avond is er voor A-jeugd, senioren, veteranen en steunende leden. Aanmelden nieuwe jeugdspelers. Als je voor 10 november jezelf aanmeld, dan kun je vanaf die datum meetrainen. Na de winterstop kun je dan mee gaan voetballen. Voor verdere informatie en aanmeldingen: Bert de Groot, Boodenstraat 6, tel 583022. Vesta Oostrum Al - Leunen Al B1 - Leunen B1 B2 - Leunen B2 Cl - Leunen Cl C2 - Bruheze C3 Dl- Ysselsteyn Dl Dl - Leunen D2 D9 - Leunen D3 El - Volharding El El - Leunen E2 E3 - Swolg. Boys E2 E4 - Oostrum E4 F1 - Venray F1 F2 - Leunen F2 F3 - Griendtsveen F1 F10 - Leunen F4 F5 - S.S.S. F4 F12 - Leunen F6 F7 - S.V.E.B. F2 G.F.C. Leunen Leunen Venray Leunen Resia Leunen Leunen Leunen Ysselsteyn Leunen Venray Leunen Venray Leunen Jullie kunnen dit jaar weer een trainingspak verdienen door het verkopen van wenskaart Verdere informatie krijg je van je leider. Uitslagen jeugd zaterdag 9 november. Vitesse Volharding Volharding Rest van het Dl - Leunen F1 - Leunen F5 - Leunen isramma was Leunen Leunen Leunen R.K.D.E.V. S.V.E.B. Leunen Leunen Swolg. Boys Leunen Holthees 1 - Leunen 2 - Leunen 3 - Oostrum Leunen Hegelsom Leunen Leunen T.O.P. Leunen I.V.O. Leunen 3 - Leunen 6 - S.V.O.C 3 - Leunen Leunen S.V.O.C 9

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 6