t 4 Krentenbaard Bij een van de leerlingen in groep 4 is krentenbaard geconstateerd. Dit is een infectieziekte. Krentenbaard is te herkennen aan vochtige gele korsten, die meestal rond de mond beginnen en zich verder over het gezicht en het hele lichaam kunnen uitbreiden. Besmetting vindt plaats door het vocht dat op de huid komt. Direct contact met de plekken moet dus vermeden worden. Voor behandeling wordt u geadviseerd naar de huisarts te gaan. Op school nemen wij hygiënische maatregelen om besmetting te voorkomen. Informatie voortgezet onderwijs Via de website van het Raayland College (www.raaylarid.nl) kunnen leerlingen naar een webpagina die speciaal is gemaakt voor toekomstige Raaylanders. De betreffende link zit rechts op de startpagina. Een aantal kinderen van de groepen 5 en 6 hebben wekelijks Spaanse les onder begeleiding van ouders. De Spaanse les is in eerste instantie bedoeld voor die kinderen die naast de gewone leerstof en de verdiepingsleerstof een extra uitdaging nodig hebben. Het initiatief, welke door enkele ouders is opgestart, bevindt zich in de oriënteringsfase en zal te zijner tijd geëvalueerd dienen te worden. Is het een haalbaar project voor de school? In hoeverre kunnen kinderen zelfstandig aan het project werken? Kunnen we de continuïteit voor de toekomst garanderen? Deze en nog andere vragen zullen beantwoord dienen te worden. Als school zijn we blij met dit initiatief en hopen we dat we de vruchten ervan mogen plukken. Is het niet in de vorm van Spaanse les dan wel in de vorm van extra leerstof en werkwijzen, waardoor we een aantal kinderen een extra uitdaging kunnen bieden. Studiedag donderdag 21 november Wellicht ten overvloede nog een korte herinnering aan de studiedag voor het team van de Meent. De kinderen hebben donderdag 21 november vrij van school.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5