6 Werkgroep kerkhof Leunen Na de grote renovatie van het kerkhof verleden jaar is de werkgroep dit jaar op 19 April gestart met het onderhoud, en verdere verfraaiing van het kerkhof. Dit jaar hebben 19 personen meegewerkt aan het onderhoud van het kerkhof, en het onderhoud van de tuin bij de pastorie. Er is 28 weken gewerkt op vrijdag morgen met 5 mensen van 9 tot 12 uur de opkomst en de stemming was zeer goed. f r Wat doet de werkgroep. De werkgroep zorgt voor het schoon en onkruidvrij houden van het kerkhof, en de graven waar dit nodig is, de kruisen waar nodig worden recht gezet, en de nieuwe kruisen geplaatst. Het knippen van struiken, hagen; en de buxus omranding van de graven, waarvan we de toestemming hebben van de nabestaande. Ook heeft de werkgroep dit jaar de tuin bij de pastorie bijgehouden. Verder heeft de werkgroep ter verfraaiing van het kerkhof, de berging opgeknapt, een lichtmast en een bank geplaatst, en waterleiding aangelegd. Hartelijk dank aan alle vrijwilligers, voor het vele werk. Voor het kruis op de afscheidsplaats is er door de medewerkers van kruisen en kapellei mooie corpus gemaakt, Carla en Albert van de Oetelaar hebben voor het schilderwerk gezorgd. Hiervoor onze hartelijke dank Dit kruis zal met Allerheiligen na het lof worden ingezegend. kruisen dit jaar al 65 nieuwe kruisen geplaatst :r de nieuwe kruisen het volgende. ie nieuwe kruisen worden gemaakt in India, het materiaal is graniet, soort Wiscount White is de enige wit grijze graniet die goed van kwaliteit en redelijk goed leverbaar is. kruisen kan men bestellen bij Joos van Ooi tel 0478-583423, levertijd is ±12 weken, prijs is dit jaar 305 euro, inclusief het plaatsen. Van veel mensen hebben we ook dit jaar weer positieve reacties gehad de verfraaiing van het kerkhof, en de mooie nieuwe kruisen. alle vrijwilligers weer een goede stimulans is om ook het komende jaar gaan Voor de verfraaiing van het kerkhof, of als waardering voor het vele werk kan men een financiële bijdragen storten op rekening 12.81.02.292. onder vermelding onderhoud kerkhof. Verder zal er met Allerheiligen in de kerk en op het kerkhof een bus staan waar mensen een gift kunnen doen voor het onderhoud van dit mooie kerkhof. Ook zijn er met Allerheiligen mensen van de werkgroep op het kerkhof aanwezig voor verdere informatie, klachten, of wensen. Met vriendelijke groeten werkgroep kerkhof. Th Hendrix.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 7