WARME BAKKER 3EERT ANNE-MARIE BENS Tel. 0478-641296 OVERLOON 4 Jé Studiedag team 21 november 2002 Op donderdag 21 november a.s. hebben de leerkrachten van de Meent een studiedag in het kader van het te ontwikkelen schoolplan. De kinderen hebben deze dag vrij van school. De datum van deze studiedag was nog niet gepland. De studiedag staat wel vermeld in de schoolgids (bijlage 2, vakanties en vrije dagen) met de vermelding 'datum nader te bepalen'. XJ ontvangt na de herfstvakantie een bevestiging van deze vrije dag voor de kinderen middels een schrijven, welke aan het oudste kind van ieder gezin wordt meegegeven. Extra verlof Aan het begin van dit schooljaar zijn er een aantal ouders geweest, die om uiteenlopende redenen verzoeken indienden voor een vakantiedagje vrij. Of verzoeken om eerder op vakantie te mogen gaan of later terug te komen. Voor alle duidelijkheid delen wij u mede dat wij als school geen extra vakantieverlof mogen verlenen! Er kan volgens de wet alleen een uitzondering gemaakt worden als uw kind tijdens de schoolvakanties niet op vakantie kan gaan door de specifieke aard van het beroep van (één van) de ouders. Hiervoor moet een verklaring van de werkgever overlegd worden. Ook ontvingen wij op 15 oktober een brief van de leerplichtambtenaar van de gemeente Venray, waarin zij met nadruk stelde dat de directeur van de school verplicht ongeoorloofd ziekteverzuim te melden. Het bovenstaande is ter uwerinformatie. Heeft u na het lezen hiervan nog vragen dan kunt u zich wenden tot Louis Koppes of de leerplichtambtenaar van de gemeente Venray, Francis Meijer. Zij is bereikbaar van maandag tot donderdag (telefoon 523343). Leunen tel. 0478-588035 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5