Kampioen Boomstamzagen 2002 Veulen Zaterdag 5 oktober jl. werd in Zaal 't Veule de Veulense Boomstamzaag wedstrijd gehouden, georganiseerd door het Boerenbruiloft Comité. Op een groot podium, met een fraai decor, lagen twee gigantische boom stammen stevig vastgesj ord op zaagbokken die met flinke bouten aan het podium waren vastgeschroefd. Met blinkende, levensgrote trekzagen bonden de Zaagteams met elkaar de strijd aan om in een zo kort mogelijke tijd een schijf van de boomstammen af te zagen. Dit alles gebeurde in een stemmingsvolle zaal met sfeermuziek, pullen bier en een broodje worst met zuurkool. De boomstammen waren dik, het kostte de achttien heren- en de zes damesteams veel energie en uithoudingsvermogen. Enig opzien baarde het team van de Oldtimers (Piet van Meyel en Theo Reintjes), die met een perfect zaaggevoel en een op het oog rustige manier in zeer snelle tijden de schijven van de boomstammen zaagde. Na een tussenronde van de beste twaalf, bleven bij de heren de vier snelste zaagkoppels over om onderling uit te maken wie zich Kampioen Boomstamzagen 2002 van het Veulen mocht gaan noemen. Met grote overmacht, 15,8 seconde, zaagde de gebroeders Hans en Lei Vervoort met coach Mat zich naar de eerste plaats, het team Boshuuze, met 23 seconde, eindigde op de tweede plaats, gevolgd door het team van het Achterland die op de derde plaats eindigde. Bij de dames was na een spannende strijd de eerste plaats voor het team van de Joekskapel, gevolgd door het team M&M en het team B.D.B dat derde werd. Zij allen konden een mooie beker in ontvangst nemen voor de verrichte prestaties. Bovendien kregen de eerste plaatsen een joekel van een wisselbeker mee, die ze volgend jaar weer kunnen verdedigen. Deze prachtige bekers werden geschonken door Antonie Thielen. In de pauzes werd een heuse tombola gehouden met schitterende prijzen, de trekking werd verricht door het Boerenbruidspaar Piet en Irma van Staveren, die tevens sponsor waren van enkele prachtige prijzen. Ook de Bokkesprong, Reintjes rozen, gebrJanssen eieren, Verkoeien party&vlees en Bakkerij Bens, hadden mooie prijzen beschikbaar gesteld. Hierbij wil het Boerenbruiloftcomité iedereen bedanken voor deze goed geslaagde gezellige avond.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 20