18 Uitslag ballonnenwedstrijd Veulense Kermis. De uiterste inzenddatum van 15 oktober is gepasseerd en daarom kunnen we nu de eindbalans opmaken. Zoals we allen gezien hebben vertrokken de ballonnen richting Eindhoven. Er zijn in totaal 14 kaartjes teruggestuurd. Op twee daarvan stond geen naam op van het kind dat de ballon opgelaten had. Jammer, want een van de twee kaartjes was gevonden in 's Gravenpolder op Zuid Beveland en had van alle teruggestuurde kaartjes de grootste afstand afgelegd. Het andere naamloze kaartje werd in Diessen bij Hilvarenbeek gevonden. Hieronder volgt de uitslag: le prijs: Dennis de Mulder. Zijn ballon vloog naar Schore. Dit is in de buurt van Kruiningen op het zeeuwse eiland Zuid Beveland. 2e prijs: Niek Hellegers. Gevonden in Achtmaal. Dit is in de buurt van Zundert 3e prijs: Annemijn van Dijck. Gevonden in Minderhout. Dit is in de buurt van Hoogstraten.(B) 4e prijs: Fons Janssen. Gevonden in Oosteind, gemeente Oosterhout 5e prijs: Amke Bosgoed. Gevonden in Ulicoten, gemeente Baarle-Nassau. 6e prijs: Loes Reintjes. Gevonden in Baarle-Nassau. T prijs: Nico Wismans. Gevonden in Bergeijk. 8e prijs: Tim Jacobs, Gevonden in Wintelre (Groenstraat). Achter Eindhoven 9e prijs: Teun Philipsen. Gevonden in Wintelre (Biemeren) Dit is achter Eindhoven. 10e prijs: Roy Geurts. Gevonden in Eindhoven (Jungfrau) 1 le prijs: Gijs van de Goor. Gevonden in eindhoven Anthony van Opbergenstraat) Poedelprijs: Suzan Reintjes. Kaartje is teruggekomen zonder adres van de vinder. Alle prijswinnaars proficiat!Enkele leden van de Dorpsraad komen jullie binnenkort de gewonnen prijzen en het ballonnenkaartje brengen. Wij zouden het fijn vinden als jullie de vinders ook een kaartje stuurt. Zij hebben er per slot van rekening voor gezorgd dat jullie een prij s konden winnen. Diegenen die niets gewonnen hebben krijgen volgend jaar weer een kans G. Reintjessecretaris Dorpsraad Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 19