schoor Het team van de Meent heeft inmiddels een drietal vergaderingen gewijd aan de onder wijskundige ontwikkeling van de school. Wij hebben dit in het thema geplaatst samen bouwen en verbouwen aan de school Naast de verbouwing van het gebouw gaan we ook aan de slag met het verder bouwen en verbouwen aan het onderwijs. Daarbij stellen wij ons de volgende vragen: Wat is onze missie (waar staan wij voor)? Wat is onze visie (waar willen wij naar toe met ons onderwijs)? Hoe is de stand van zaken op dit moment? Wat zijn onze zwakke en sterke punten? Aangaande dit laatste heeft u al u uw mening over zaken rondom onze school in de ouderenquête kunnen geven. Op de ouderavond van de K.O.L. op donderdag 31 oktober a.s. krijgt u als ouders de gelegenheid om mee te praten en mee te denken over het onderwijs aan uw kind(eren). Uw inbreng vinden wij zeer belangrijk. Ouders zijn tenslotte partners in het proces van onderwijs en opvoeding. Het thema van deze avond zal onder leiding staan van Angela likhout (begeleidingscentrum voor onderwijs en opvoeding) en Louis Koppes. Ouders kunnen zich inschrijven voor deze avond (jaarvergadering K.O.L.) middels bijgevoegd strookje in de nieuwe Kolom. Screeningsteam hoofdluis Op maandag 28 oktober direct na de herfstvakantie worden de kinderen gecontroleerd op hoofdluis door het screeningsteam van ouders. Op deze dag zal ook Gertie Loenen van de GGD aanwezig zijn. Zij zal instructie geven aan die ouders, die nieuw zijn binnen het screeningsteam. Handboogschutterij ons. Agenda: 22 okt. Griendtsveens Pijl Toernooi. Aanvang 19.30 u vert. 18.45 nur. 29 okt. 1ste 19.00 u. BW 25M1P te Merselo. Aanvang 19.30 u, vert. 3 nov. lste BW 25M1P te Leunen. Aanvang 10.00 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5