4 Brandoefening Op maandag 7 oktober 2002 hadden we onze brandoefening samen met de brandweer van Venray. In de toiletgroep van groep 3 ontstond een flinke rookontwikkeling, waardoor de gang bij de groepen 5 en 6 in een mum van tijd vol rook hingDe leerlingen van deze groepen wisten zich door de ramen in veiligheid te brengen, terwijl de brandweerauto met loeiende sirene kwam aanrijden. De andere groepen gingen snel, doch zeer beheerst, de school uit naar "de Brink", Daar werden de kinderen even later toegesproken door de brandweer commandant. Deze complimenteerde de kinderen met de goede ontruiming Voor ons als team was deze oefening zeer leerzaam. Het is gebleken dat wij nog aan een paar verbeteringen in ons ontruimingsplan moeten werken. Het cijfer wat we kregen van de brandweer was een 8+. De ouderenquête is door 104 ouderechtparen ingevuld. Daarvoor onze artelijke dank. De gegevens zijn inmiddels geïnventariseerd en er zijn conclusies getrokken. Deze inventarisatie en de juistheid van de getrokken conclusies worden eerst besproken binnen de geledingen van school. Daarna wordt de uitslag van de enquête aan alle ouders medegedeeld. Dit zal na de herfstvakantie zijn. Nieuw rapport groep 3/4/5 We zijn bezig met de voltooiing van een nieuw rapport. De ouders van groep 3 van het vorige schooljaar hebben hier reeds kennis mee gemaakt. Een rapport wat binnen de werkgroep is ontwikkeld en welke reeds de goedkeuring heeft van het team. Op dit moment wordt er nog gesproken over de laatste aanpassingen en/of verbeteringen. van start Deze week kwamen er zeven grote 3,- per stuk) en 9 kleine cartridges binnen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5