Zes Dörpen Festival Zondag 6 oktober ook ai vrij gehouden voor dit muziek-evenement Van de organisatie hebben wij 25 brunch-kaarten ter beschikking gekregen. Deze kosten €10,- voor volwassenen en €6,- voor kinderen. Voor kinderen tot en met drie jaar is de brunch gratis. In verband met de organisatie moeten de kaarten voor zondag 29 september zijn opgehaald of besproken bij Hans Claessens, tel :587218. Het belooft een heel mooie dag te worden voor jong en oud. Aanvang van de onderdelen Brunch 11.00 uur Muziekvan 13 uur tot 18 uur, met veel variatie en verrassingen. DE ENTREE IS VRIJ. Dus tot Zondag 6 oktober in de feesttent in het Boddebroek te Oirio. Groetjes, DIE FRÖHLICHEN RÜBENSAMMLER Dit evenement is mede mogelijk gemaakt door sponsoring van Gebr. Reintjes Loonbedrijf BV Veulen Saweco Mengvoeders Oirlo Gebr. Litjens Loonbedrijf Leunen Vegio verzekeringsgroep Oirlo Muziekcentrum Best Venray Electro Gommans Oirio Electro P. van Staveren Leunen Versieyen Agri Oirlo Rozemarijn en Thijm Gezondheidswinkels Venray Globus Ei Oirio Aannemersbedrijf L. Pingen vof Tienray Zanders Oirlo BV Oirio Administratie Belastingenadviesburo Reintjes Leunen Hans Hendriks vof Oirio Autoschade Service Noord- Limburg Horst Peeters Grondboringen Oirlo Verhoeven Groen Venray GE-Bouw Oirio SEP Peeters Kusters Steenhande! BV Heide Uitzendorganisatie Oirio Zeil- en Zadelmakerij Reintjes evenementenverwarming Veulen Creemers Oostrum Tom Swinkels Tandtechniek Oirio Freunde Echo Overloon Gerda Meesters Computeropleidingen Oirlo Bakkerij van Gassei Ysselsteyn Kapsalon Femke Oirio Autobedrijf Gommans De Wit Ysselsteyn Autobedrijf Francken Oirlo Tom Bouwman Mesthandel Ysselsteyn Siepdak klusservice Oirlo t Diepvrieshuis Ysselsteyn Classens Pluimveebedrijven Oirlo Glasservice Ysselsteyn Ysselsteyn Gunhoek Groenvoorzieningen Oirlo Houbensteyn Groep Ysselsteyn Stomerij Jacobs vof Oirlo Autobedrijf Peter Peters Ysselsteyn

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 18