4 Berichtje van de logopediste De logopediste, Lilian Kempen, zal dit schooljaar op school aanwezig zijn: om de 14 dagen op maandagmorgen. Ook is zij bereikbaar tijdens het telefonisch spreekuur: Elke vrijdagmiddag tussen 13.30 - 14.30 uur: 077 - 3984896 Angelique en Louis zijn donderdag 19 september en vrijdag 20 september afwezig. Zij volgen de studiedagen voor alle directieleden van SKPOV te Zeddam. De kinderen van de groep van Angelique hebben donderdag Anita als leerkracht en vrijdag Désirée. De directietaken worden waargenomen door Pierre Gommans Krentenbaard In de eerste schoolweek hadden we twee kinderen met krentenbaard op school Vorige week donderdag werd er een nieuw geval van krentenbaard geconstateerd. Iedere keer zijn de ouders van de klasgenoten van deze kinderen ingelicht. Krentenbaard is een infectieziekte. Krentenbaard is te herkennen aan vochtige gele korsten, die meestal rond de mond beginnen en zich verder over het gezicht en het hele lichaam kunnen uitbreiden. Besmetting vindt plaats door het vocht dat op de huid komt. Direct contact met de plekken moet dus vermeden worden. Voor behandeling wordt u geadviseerd naar de huisarts te gaan. Op school nemen wij hygiënische maatregelen om besmetting te voorkomen. w Ouderhulp De heg bij de noodlokalen is afgelopen week door enkele ouders geknipt. Ook hebben we hulp en ondersteuning van ouders bij het aansluiten van kennisnet op de diverse computers. Zo ontstaat een klein netwerk binnen de Meent. Maar daarnaast zijn ook vele ouders betrokken bij ondersteuning van het groepsgebeuren, zoals o.a. bij het lezen. Wij zijn hartstikke blij met deze inzet van ouders. Het toont de betrokkenheid van ouders bij onze school. Woensdag 18 september krijgt uw kind (de oudste van het gezin) de oudervragenlij st mee naar huis, waarover wij in de vorige Ruuper schreven. Studiedagen voor directie

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5