DORPSRAAD VEULEN 18 Op dinsdag 17 september houdt de Dorpsraad Veulen om 20.00 uur een vergadering in 'de Hoefslag'. De agenda luidt: 1. Opening; 2. Notulen; 3. Ingekomen stukken; 4. Nieuws vanuit het dorpenoverleg; 5. Evaluatie kermis; 6. Dorpse zaken; 7. Rondvraag; 8 Sluiting. U bent van harte welkom! VEULENSE KERMIS "'t laeve is en fïeëst ma ge mot aeges de slingers öp hange", zegt het Ven- rayse spreekwoord. Zo is het ook met de Veulense kermis, je moet er zelf wat van maken. Begunstigd door echt kermis weer zijn de diverse activitei ten rondom de kermis ten volle geslaagd. Met dank aan allen die zich hier voor geheel belangeloos ingezet hebben. Het was erg druk in het dorp en de bezoekers waren vol lof. Dit wekt grote verwachtingen voor het volgend jaar wanneer we de 50e Veulense kermis vieren. De eerste 5 kaartjes van de ballonnenwedstrijd zijn reeds terug. We wach ten tot 15 oktober en maken daarna de winnaars bekend. De uitslag van de knock-out show is als volgt: Bij de peuters en kleuters hebben gewonnen Jorno Timmermans, Eric Reintjes en Veerle van Meyel. Van groep 3 t/m 8 waren de gelukkigen F ons Janssen, Niek Hellegers en Wouter Hellegers. Wij wensen de winnaars nogmaals proficiat. Zij hebben hun prijzen al ontvangen. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. Aan de leden van de A.P.K. - Veulen. en we regelmatig een uitnodiging voor een activiteit op het Sint Annater- rein. De stichting Stadspark Venray nodigt ons uit om deel te nemen aan de informatiebijeenkomst over de toekomstplannen voor het Sint Annaterrein. Deze bijeenkomst vindt plaats op zondag 15 september a.s. in het Schouwburggebouw van Sint Anna en begint om 14.00 uur. Na de bijeen komst zijn er rond 15.30 uur nog vier korte begeleide themawandelingen, die speciaal voor deze middag uitgezet zijn. Uw aanwezigheid op deze middag wordt zeer op prij s gesteld Uw bestuur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 19