II» I I 6 ST. CATHARINA LEUNEN VEULEN HEIDE Vrijdag 21 juni, uitstapje jeugdorkest als afsluiting van het seizoen. Zaterdag 22 juni is er geen repetitie meer. In de Ruuper wordt bekend gemaakt wanneer de repetities weer beginnen. Dinsdag 18 juni, na de repetitie houtinstrumenten inleveren bij Piet Litjens. Zaterdag 22 juni kunnen de instrumenten opgehaald worden bij Piet Litjens. Maandag 24 juni, serenade ter ere van het 50 jarig huwelijksfeest van de familie Heidens. Om 20.00 uur vertrekken drumband en harmonie vanaf de Brink naar zaal Martens. Dinsdag 25 juni, laatste repetitie voor de vakantie. In de Ruuper wordt bekend gemaakt wanneer de repetities weer beginnen.. Donderdag 27 juni, concert bij het AC-restaurant in Oirlo. Het concert begint om 19.30 uur. Bijeenkomst harmonie en drumband om 19.15 uur bij het AC-restaurant. U, als inwoners van Leunen, Veulen en Heide, bent hierbij van harte uitgenodigd. Vrijdag 28 juni, serenade ter ere van het 25 jarig huwelijk van Martien Derikx, bestuurslid. Drumband en harmonie verzamelen bij de Gelderkoel in Heide. Samenkomst drumband en harmonie om 20.00 uur bij de Gelderkoel. Zaterdag 29 j uur, deelname aan het Peeltoernooi in Meijel door de drumband. De drumband speelt om 16.15 uur in D'n Binger, Alexanderplein 2 in Meijel haar eerste beoordelingsconcert in de eredivisie AB. U bent van harte uitgenodigd dit optreden bij te wonen. Zo ag 30 juni, Fanfarefeesten in Overloon. Van 13.00 30 treden die Fröhlichen Rübensammler op in Overloon. Woensdag 3 juli, laatste repetitie van de Drumband voor de vakantie. Op woensdag 21 augustus starten de repetities weer Rabobank hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 7